Batteri til JVC BN-V712, 3.7V, 3400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | JVC BN-V712 3.7V 3400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til JVC BN-V712, 3.7V, 3400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | JVC BN-V712 3.7V 3400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

